Правила перебування в Парк Готелі "Чудодієво"

з 23.10.21
Всі проживаючі та гості повинні пред'явити сертифікат вакцинації чи мати негативний результат тесту (не більше 3-ох діб) на коронавірус або довідку про одужання від COVID-19!
 1. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ПРОЖИВАННЯ
1.1. Номер (місце) надається Гостю при пред'явленні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (внутрішній паспорт, паспорт громадянина для виїзду за кордон, посвідчення водія) і заповненні анкети (реєстраційної картки) Гостя.
1.2. При наявності вільних місць та за бажанням гостя, йому може надаватися Номер на два і більше місць з повною оплатою вартості Номери відповідно до встановлених Тарифами Готелі для розміщення двох і більше осіб в номері.
1.3. Після оформлення документів на проживання Гостю надається ключ від номера. Оплата здійснюється при поселенні, крім випадків, коли:
Гість надав свою платіжну карту для блокування суми проживання;
бронювання для Гостя виконано компанією, з якою є договір про співпрацю;
в разі наявності дозволу директора готелю, директора з продажу, керівника служби прийому та розміщення.
1.4. Документи (паспорта або інші документи), грошові кошти будь-якої країни, коштовності і т.п. не приймаються готелем в якості застави.

Правила проживання з тваринами:

до тварин, з якими допускається проживання в готелі, відносяться тільки собаки не бійцівських порід, розміром до 30 см (5кг), плата за розміщення з твариною +300 ₴. Обов'язково мати намордник і повідок.
Готель залишає за собою право відмовити в поселенні Гостя з твариною;
проживання тварини в готелі дозволяється в кількості не більше двох в одному номері. Гості, які прибули на відпочинок в Готель з тваринами, повинні мати паспорт тварини і довідку від ветеринарного лікаря з відміткою про всі щеплення, які робилися тварині.

2. ЗАСЕЛЕННЯ, ВИЇЗД

Режим роботи Готелю 8-23. Час заселення - 14:00 годин, розрахунковий час - 12:00 годин. Оплата стягується за добу проживання відповідно до розрахункового часу.
При проживанні менше доби, оплата проводиться за повну розрахункову добу згідно з встановленим часом поселення і розрахункового часу.
Ранній заїзд та пізній виїзд гостей з / в Готель можливий тільки за попередньо письмово погодженим бронювання.
При достроковому виїзді, в зв'язку з скороченням терміну проживання в готелі в порівнянні з заброньованим терміном проживання, Гість зобов'язаний попередити Готель про таке скорочення терміну проживання за добу, і оплатити штраф у розмірі добового проживання, а також провести розрахунок за фактично надані послуги Готелю.
Ранній заїзд з 00:00 годин до 06:00 годин оплачується додатково в розмірі 100% вартості доби проживання (сніданок входить у вартість).
Ранній заїзд з 08:00 години до 14:00 години оплачується додатково в розмірі 50% від вартості доби проживання (сніданок входить у вартість).
Пізній виїзд з 12:00 години до 18:00 години оплачується додатково в розмірі 50% від вартості доби проживання.
Пізній виїзд після 18.00 оплачується в розмірі 100% вартості доби проживання.

Розміщення на додатковому місці + 400,00 грн/добу (сніданок входить у вартість).

2.2 Готель має право відмовити Гостю в поселенні в наступних випадках:

у Гостя відсутні документи, або ж документи недійсні або прострочені, є підозри на те, що документи фальшиві;
у Гостя неохайний, брудний зовнішній вигляд, Гість знаходиться в стані алкогольного, наркотичного чи іншого подібного стану сп'яніння. Поведінка Гостя неадекватне і агресивне;
Гість відмовляється дотримуватися правил проживання в готелі;
Гість внесений до списку небажаних гостей;
в інших випадках, передбачених законодавством України.
У спірних випадках питання вирішує адміністрація Готелю.
Порядок користування івент майданчиком "Ч клаб":
Користуватися приміщенням можуть Замовники, Гості, а також треті особи (всі разом і кожен окремо далі - Користувач).
За письмовим замовленням Користувача, Готель може надавати технічний час, що визначається як час, необхідний для підготовки проведення заходу (від 20 до 60 хв.) І його завершення (від 20 до 60 хв.).
Розміщення будь-яких рекламних матеріалів на стінах, меблях Готелю без попереднього узгодження з Готелем строго заборонено.
Збиток, нанесений Користувачем або учасниками заходів, які проводить Користувач, внаслідок пошкодження, втрати, псування майна Готелю, відшкодовується Користувачем в повному обсязі, в сумі, що покриває фактичні збитки Готелю на підставі Акту нанесення матеріального збитку, протягом п'яти банківських днів з моменту складання зазначеного акта.
Користувач не має права використовувати приміщення "Ч клаб" в інших цілях, крім тих, які були вказані в письмовому замовленні.
3. ПОРЯДОК БРОНЮВАННЯ НОМЕРІВ, АНУЛЮВАННЯ БРОНЮВАННЯ І ОПЛАТА ГОТЕЛЬНИХ ПОСЛУГ

3.1. Бронювання номерів:

Бронювання вважається негарантованих без оплати. Щоб зробити бронювання гарантованим, Гостю необхідно здійснити передоплату. Здійснити передплату можна на Сайті або іншим способом за попередньою домовленістю з Готелем.
Негарантоване бронювання дійсно до 18:00 Дати заїзду, після чого може бути анульовано Готелем без повідомлення Гостя.
Гість може підтвердити бронювання (таким чином, надавши йому статус гарантованого бронювання), здійснивши передоплату в розмірі вартості однієї доби проживання (часткова передоплата - для бронювання на період більше доби), або 100% від вартості бронювання (повна передоплата), за допомогою банківської карти , банківським переказом або іншим способом.
У разі замовлення послуг з раннім заїздом Гостя підтвердження бронювання такої послуги підтверджується готелем за 48 годин до часу заїзду (14:00 год.) Дня заїзду.
У разі замовлення послуг з пізнім виїздом Гостя підтвердження бронювання такої послуги підтверджується Готелем за 48 годин до розрахункового часу (12:00 год.) Дня виїзду.
У разі якщо Гість не заїжджає Готель або відмовляється від бронювання пізніше, ніж за добу до 14:00 Дати заїзду, сума передоплати в розмірі вартості однієї доби проживання не повертається і вважається штрафом, що стягуються від імені користь Готелю.
Підтверджуючи бронювання Номери в готелі, Гість приймає і погоджується з вищезазначеними умовами, в тому числі з порядком всі скасування бронювання і правил, що діють в разі неявки.

3.2. Анулювання бронювання:
Скасування підтвердженого бронювання здійснюється шляхом направлення Готелю повідомлення в письмовій формі на електронну адресу
info@chudodievo.com, або по телефону +38 050 463 18 64. Анулювання бронювання безкоштовно (крім спеціальних тарифів, які не передбачають повернення передоплати), якщо воно зроблено в строк за 24 години до Дня заїзду Гостя. Замовник отримує підтвердження скасування бронювання.
У разі скасування бронювання пізніше зазначеного часу Замовник виплачує Готелю 100% вартості першої доби перебування підтвердженого замовлення, в тому числі, включаючи вартість замовлених додаткових послуг.
У разі якщо Гість не заїжджає Готель або відмовляється від бронювання пізніше, ніж за добу до 14:00 Дати заїзду в готель, сума передоплати за добу проживання не повертається і вважається штрафом, що стягуються від імені користь Готелю.
Всі ціни на послуги Готелю вказуються в гривнях. Оплата за проживання здійснюється в гривнях.
Оплата проживання проводиться до заїзду Гостя і при виселенні. Оплата може бути здійснена готівкою, кредитною карткою, банківським переказом, по перерахуванню тощо. Готель приймає банківські карти: Visa, Mastercard або American Express інші
  4. ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ ГОСТЕЙ, ПРОЖИВАЮЧИХ В ГОТЕЛІ

  Гості, які проживають в готелі, зобов'язані дотримуватися цих Правил, правила пожежної безпеки, а також інші нормативні документи і законодавство України.
  Готель не рекомендує залишати кошти, коштовності та інші цінності в номері.
  Готель відповідає за втрату коштів, інших цінностей (цінних паперів, документів), коштовностей тільки за умови, що вони були окремо передані Готелю на зберігання (знаходяться у відведеному для зберігання приміщенні або в камері схову. Сейфи, розташовані в Номерах, до цієї категорії не відносяться).

  4.1. Гостям, які проживають в готелі, забороняється:
  Заносити і зберігати в Номері речовини, матеріали і предмети, які небезпечні для життя і здоров'я громадян та збереження майна;
  Залишати в Номері сторонніх осіб (особи, що не заповнювали і не підписували реєстраційну карту Гостя), а також передавати їм ключі від Номери;
  куріння тютюнових виробів і надмірне вживання алкоголю, електронних сигарет і кальянів на території всього Готелю (в номерах, коридорах, холі та ресторані і т.д.). Дозволяється палити тільки в спеціально відведених місцях - інформація знаходиться у адміністратора.
  Виносити з ресторану посуд, столові прилади, продукти харчування і напої без попереднього узгодження з адміністрацією ресторану;
  користуватися електронагрівальними приладами, що не входять в комплектацію номерів
  Використовувати обладнання Готелю і Номери не за призначенням;
  Порушувати спокій проживаючих гостей після 22:00 години вечора і до 8:00 години ранку;
  Приносити і зберігати на території Готелю вогнепальні, газові, пневматичні та інші види зброї і заборонені речовини.
  4.2. Права і обов'язки гостей:
  Гість має право запрошувати відвідувачів в свій номер з 07:00 годин до 23:00 годин. У разі якщо відвідувач залишився в Номері після 23:00 години, Гостю необхідно доплатити різницю між двомісним і одномісним проживанням в разі, якщо Гість платив тільки за одномісне розміщення.
  Якщо в Номері вже зареєстровані двоє Гостей, за розміщення на додатковому місці в Номері стягується плата +300 ₴ згідно з прейскурантом Готелю.

  Гість зобов'язаний відшкодувати збитки Готелю в разі втрати або пошкодження майна Готелю, а також відповідає за порушення, завдані запрошеними їм особами (відвідувачами). Розмір збитку визначається адміністрацією Готелю. Збитки відшкодовуються Гостем в повному обсязі, в сумі, що покриває фактичні збитки Готелю на підставі Акту нанесення матеріального збитку, протягом п'яти банківських днів з моменту складання зазначеного Акту.

  5. БАСЕЙН
  Загальні правила:
  • правила поведінки обов'язкові до виконання всіма відвідувачами;
  • за власну безпеку в плавальному басейні та на території оздоровчого закладу несе відповідальність сам відвідувач, ознайомлений з Правилами;
  • відвідувачі повинні дотримуватись і підтримувати громадський порядок та загальноприйняті норми поведінки. Поводити себе шанобливо по відношенню до інших відвідувачів басейну, обслуговуючого персоналу, осіб, які відповідальні за дотримання порядку, не допускати дій, що створюють небезпеку для оточуючих;
  • басейн може припинити свою роботу під час проведення, санітарних днів та з технічних причин. Про це адміністрація повідомляє заздалегідь;
  • для входу в басейн використовуйте сходи;
  • перед входом в басейн прийміть душ;
  • купатися в басейні тільки в купальних костюмах.

  Забороняється:
  1. заносити на територію закладу їжу та напої, придбані за його межами;
  2. вхід на територію басейну з тваринами;
  3. вхід в нетверезому стані;
  4. приносити вогнепальну та холодну зброю, колючо-ріжучі предмети, вибухові, легкозаймисті, отруйні та токсичні речовини, а також газові балончики;
  5. передавати (продавати) придбане місце іншим особам;
  6. перебувати у воді при наявності медичних протипоказань за станом здоров'я, при наявності шкірних, інфекційних захворювань, кровотеч, в поганому самопочутті;
  7. дітям до 12 років перебувати в воді без безпосереднього нагляду дорослого (за безпеку дітей Адміністрація відповідальності не несе);
  8. перебувати у воді у верхньому одязі або в оголеному вигляді;
  9. забруднювати приміщення і чашу басейну (спльовувати, мочитися, кидати їжу, виливати напої та інше);
  10. використовувати при купанні миючі засоби (мило, шампуні та інше);
  11. використовувати конфеті, будь-які види піротехніки, включаючи небесні ліхтарики і бенгальські вогні;
  12. псувати інвентар і використовувати його не за призначенням;
  13. палити в невідведених для цього місцях;
  14. лежати на газонах, організовувати пікніки;
  15. купати маленьких дітей без підгузків для плавання.

  Вимоги при екстрених ситуаціях:
  • відчувши озноб, швидко вийдіть з води та розітріться сухим рушником;
  • при судомах, запамороченнях, поганому самопочутті зберігайте спокій, покличте на допомогу;
  • негайно повідомляйте Адміністратора про випадки виявлення підозрілих предметів у воді та на території;
  • у випадку необхідності звертайтесь до Адміністратора за аптечкою.

  Шкода завдана малолітньою особою, або неповнолітньою особою відшкодовується її батьками або опікуном, чи іншою особою, яка на правових підставах здійснює виховання малолітньої особи.

  Відповідно до ст.22 ЦК України завдані збитки, а саме:

  - Втрати, у зв'язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також витрати, які потрібно зробити для відновлення;

  - Неотримані доходи (упущена вигода), які можна було б отримати, якби не було завдано збитків.

  Підлягають відшкодуванню у ПОВНОМУ ОБСЯЗІ.

  6. ФОТОСЕСІЯ
  6.1 Перебування на зйомках не більше 15-ти осіб! (включаючи фотографа і наречених)
  6.2 Заборонено порушувати тишу і розпивати алкогольні напої на території комплексу;
  6. РЕСТОРАН
  6.1 Також на території біля маленького озера розташовано 10 альтанок для відпочинку місткістю від 3 до 6 осіб та 2 пірси.

  Біля великого озера розташована VIP альтанка з обслуговуванням 20% від чеку.

  Для гостей комплексу доступні такі послуги як - Room service - від 10% від загальної суми чека та - Cork fee - 150 грн за кожну пляшку об'ємом не більше 1 л.

  Кожна з локацій доступна для бронювання з попереднім замовленням та внесенням передплати у розмірі 50%.

  За деталями звертайтесь до адміністратора ресторану за номером +38 066-57-19-472.

  Графік роботи
  8:30-11:00 - обслуговування сніданків.
  12:00-23:00 - а - ля карт.  6.2 Правилами закладу гостям заборонено:

  - приносити та вживати власні продукти харчування;

  - відвідувати локації ресторану з тваринами;

  - розпивати алкогольні напої на ресторані під час сніданків;

  - рибалити з пірсів та альтанок;

  - розташовуватись на газонах біля альтанок та купання в маленькому озері;

  - відвідувати зони ресторану у пляжному вигляді(купальник,плавки,парео);

  - палити у приміщеннях будь-які тютюнові вироби;

  - вживати їжу на пірсах біля бару,лише напої та кальян.